Descripción
AK-PC 351 Controladores de Capacidad de Compresores. 24V LCD SSR RS485 S
| Grupo de productos : | Controlador |
|---|
| Equipamiento : | Incl. Connectors |
|---|---|
| Función : | 1 Suction and 1 Condenser |
| Grupo de productos : | Controlador |
| Tipo : | AK-PC 351 |
| Condenser Control Type : | Pressure/ Temperature |
|---|
| Consumo de energía : | 6.0 W |
|---|---|
| Frecuencia : | 50/60 Hz |
| Voltaje : | 24 V |
| Display On Front : | Sí |
|---|
| Capacity Control Input : | Pressure/ Temperature |
|---|---|
| Capacity Control Mode : | PI |
| Entradas digitales (DI) : | 8 pc |
| Max Number of Compressors : | 4 pcs |
| Salidas digitales (DO) : | 6 pc |
| Product Features : | Compressor safety, Fan safety, Floating condenser pressure, High pressure safety, LCD display built in, Low pressure safety, Night optimization, P0 optimization |
|---|
| Información adicional : | Relay 6 solid state type |
|---|
| Commodity Code : | 85371010 |
|---|---|
| Country Of Origin : | ROU |
| EAN : | 5702428843621 |
| Gross Weight : | 0.348 kg |
| Peso : | 0.25 kg |
|---|---|
| Peso neto : | 0.25 kg |
| Detalles de montaje : | DIN rail |
|---|
| Approval : | CE, CMIM, EAC, GOST R, UL |
|---|---|
| Certificado : | CE, EAC, CMIM, GOST R, UL |
| Fan Capacity Control : | Step/ Speed |
|---|---|
| Fan Control Mode : | PI |
| Tipo de documento | Formato | Tamaño |
|---|---|---|
| Declaración de conformidad | 409.34 KB | |
| Manual técnico | 545.2 KB | |
| Manual de instalación | 523.15 KB | |
| Declaración de conformidad | 407.48 KB | |
| Catálogos | 2.66 MB | |
| Data Book | 396.35 KB | |
| Declaración de conformidad | 502.79 KB | |
| Manual de instalación | 550.88 KB | |
| Declaración de conformidad | 5.22 MB |